Son Dakika Haberler

Acun Ilıcalı’dan ‘Nisa Neden Oynamadı’ sorusuna yanıt geldi!

Acun Ilıcalı’dan ‘Nisa Neden Oynamadı’ sorusuna yanıt geldi!
Okunma : 67 views Yorum Yap

Survivor 2020’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde voleybol oyununa çıkmayan gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı’nın hareketi sosyal medyada gündem olmuştu. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, dün akşam saatlerinde instagram hesabından yaptığı canlı yayında Nisa ile ilgili sorulara yanıt verdi.

Acun Ilıcalı

Dün akşam gerçekleştirdiği canlı yayında Acun Ilıcalı, Nisa ile ilgili şu sözlere değindi; “Survivor dünyanın en zor yarışması. 40 ülkede yapılıyor, en çok reyting alınan ülke Türkiye. Yarışmanın bu seneki zorluk katsayısını verilen kilolardan anlaşmışınızdır. İki ayda 15-20 kilo veren yarışmacılar var. Fiziksel biri de mental olarak zorluklar da var. Bu zamana kadar mental ve fiziksel olarak dayanamayıp elenenler oldu. Bu ikisinin arasında olan yarışmacılar da var. Nisa da bu yarışmacılar arasında bir yerdeydi. ‘Gitsem mi, kalsam mı?’ arasında kalmıştı. 15-20 gündür bu zorlukları her geçen gün artmaya başladı. Açık arttırma günü son derece eğlenceli bir yarışma olmasına rağmen Nisa’yı oyuna 30 dakika sonra dahil edebildik.Biz Survivor’a içimizin ısınmadığı kimseyi kolay kolay almayız. Kız 2-3 haftadır aşırı zorlanmalar halindeydi. Kafa olarak bir gidiyor, bir geliyordu. Bu durum zamanla bize yansımaya da başladı. Biz kimseyi zorla tutmuyoruz. Dünkü tavsiyelerimden sonra, kafa olarak biraz daha toparlandı.

Nisa Bölükbaşı

‘Buna kalp masajı diyebilirsiniz. Bu tarz olaylar daha önce de yaşanmıştı; Turabi’de oldu, Eser’de oldu, en son Cemal Can’da oldu. Eğer derece yapacaksa dün yaşananlardan sonra yapacaktır diye düşünüyorum. Çünkü Nisa o konuşma sonrasında şunu çok iyi anladı ki gelecekte çok mutlu olacağı bir şeyi o anki moduyla kaybetmek üzere. Bu tip konuşmalar yarışmacıları ayrı motive eder. Şu an Nisa çok pozitif. Çok iyi niyetli, masum bir kız. Kendini dışarıdan göremediği için yaptığı hareketlerin normal olduğunu düşünüyordu, ben onu bu konuda uyardım.O da bu konuda son şansı olduğunun farkında. Şöyle bir sistem yok; voleybolcusun, voleybol oyununa çıkmıyorsun. Bu çok sıra dışı bir olay! Bunu bir kez yaparsınız ama bunu kronik bir hala getirirsen müsaade etmeyiz. ‘Bırak o zaman’ deriz. 250 bin kişinin başvurduğu bir program 9-10 seçmeden geçip buralara geliyorlar.Nisa’nın mesajı aldığını düşünüyorum. Bundan sonrasını beraber göreceğiz. Sanki Nisa’nın suratına soğuk suyu vurdum gibi oldu. Hastamızı kurtaracağız gibi gözüküyor.

Nisa Bölükbaşı