Afra Saraçoğlu’ndan Mert Ramazan Demir’e esprili gönderme!

Geçtiğimiz günlerde ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Mert Ramazan Demir, kaşlarıyla ilgili lisede yaşadığı bir anısını anlatmıştı; “Sizin de böyle bir kaşınız olsa bir el atardınız. Sen..

Afra Saraçoğlu’ndan Mert Ramazan Demir’e esprili gönderme!
Son Güncelleme: Whatsapp

Geçtiğimiz günlerde ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Mert Ramazan Demir, kaşlarıyla ilgili lisede yaşadığı bir anısını anlatmıştı;

“Sizin de böyle bir kaşınız olsa bir el atardınız. Sen beni bir de lisede görecektin. Kaşlarımdan dolayı benimle çok dalga geçiyorlardı. Benim en büyük travmalarımdan biriydi. Şu anda da sevdiğim şeylerden biri.Liseye giderken bir gün çok fena tutuldum ve makinayla kaşlarımı kestim. Sadece kaşımın kenarları kalmıştı. Lanet olsun ya. Yazın fırında çalışırken bir kaşçı abla geldi ve ‘Sen bu kaşına ne yaptın?’ diye sordu. Bana ‘kaş küser’ dedi. Kaş çıkmıyormuş yani ve benim kaşlarım uzun zaman çıkmadı. O kaşlarımın şekli benim bütün özgüvenimi aldı. Kaşlarımın çıkması için çok dua ettim. Gülerek anlatıyorum ama çok zordu.”

Afra Saraçoğlu, instagram hesabından ‘Yalı Çapkını’ dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile setten bir fotoğrafını yayınladı. Güzel oyuncu paylaşımına; “Dedi kaş küser, dedim ne? Dedi naber? Dedim iyidir. Dedi eee, dedim dedem dedem” notunu düşerek, partnerinin, İbrahim Selim’in programında yaptığı açıklamalarına göndermede bulunmuş oldu.

 

 

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.