Alina Boz gitti Alp Navruz kaldı!

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Geçtiğimiz yıl DeFacto markasının reklam yüzü olan genç oyuncular Alp Navruz ve Alina Boz, kamera karşısında iyi bir ikili olmuş, kampanya büyük ses getirmişti. Sözleşmenin..

Alina Boz gitti Alp Navruz kaldı!
Son Güncelleme: Whatsapp

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Geçtiğimiz yıl DeFacto markasının reklam yüzü olan genç oyuncular Alp Navruz ve Alina Boz, kamera karşısında iyi bir ikili olmuş, kampanya büyük ses getirmişti. Sözleşmenin sona ermesiyle de marka, yeni sezon için ikiliyle yeniden çalışmak istedi. Ancak gelinen noktada marka Alp Navruz’la sözleşme yenilerken Alina Boz ile devam etmeme kararı aldı.

Alp Navruz 4.5 milyon TL karşılığında sözleşmesini yenilerken, Alina Boz’un neden kampanyadan çekildiği yönünde bir muamma var. Güzel oyuncu, kendisine teklif edilen rakamı mı beğenmedi, yoksa başka projeleri nedeniyle mi kabul etmedi, onu öğrenemedim. Ama belli ki markaya kırılmış ki, Instagram’dan da takipten çıkmış! Şimdi harıl harıl yeni isimler üzerinde çalışan marka, bakalım Alp Navruz’un yanına kimi yakıştıracak?

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.