Ateş Kuşları 4.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

GÜLAYŞE, ÇATAL’IN İNİNE GİRİYOR Ali, Gülayşe’yi Çatal’dan korumaya, Mercan’la Zıpkın da babasına kavuşturmaya çalışırken Gülayşe, Yakup için gözünü karartıp tehlikeli sulara dalar. Çatal’ın inine girer. Üzerine bir de Çatal’ın zulasını..

Ateş Kuşları 4.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Son Güncelleme: Whatsapp

GÜLAYŞE, ÇATAL’IN İNİNE GİRİYOR

Ali, Gülayşe’yi Çatal’dan korumaya, Mercan’la Zıpkın da babasına kavuşturmaya çalışırken Gülayşe, Yakup için gözünü karartıp tehlikeli sulara dalar. Çatal’ın inine girer. Üzerine bir de Çatal’ın zulasını çalar.

ZIPKIN VE MERCAN GERÇEKLERİN PEŞİNDE!

Mercan ve Zıpkın da Eyüboğlu Köşkünde geçmişin izini sürmekte ve suçluyu ispat etmekte kararlıdır. Zıpkın’ın planı tıkır tıkır işlemeye başlar. Peki ama Eyüboğlu kimliksiz Mercan’ı işe alacak mı? Zıpkın ve Mercan yirmi yıl önce o gece Gülayşe’yi çöpe atan kadını bulabilecek mi?

ATEŞ KUŞLARI’NIN BÜYÜK SINAVI

Gülayşe’nin peşinde olan Çatal artık parasının da peşindedir ve daha da tehlikelidir. O para Çatal’ı, Ateş Kuşlarına bir adım daha yaklaştıracaktır. Ateş Kuşlarının kardeşlik bağı bu kez bambaşka bir sınav verecektir.

KÖKSÜZLER YAKAYI ELE Mİ VERECEK?

Geçmişte, Çatal’dan kaçarak Gülayşe’ye gözleri gibi bakmaya çalışan köksüzler sonunda yakayı ele verirler. Köksüzler Gülayşe’yi korumayı bu kez nasıl başaracak?

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.