Son Dakika Haberler

Başak Dizer’den Kıvanç Tatlıtuğ’a: İyi ki sen de varsın özel adam

Başak Dizer’den Kıvanç Tatlıtuğ’a: İyi ki sen de varsın özel adam
Okunma : 108 views Yorum Yap

2016 yılında Başak Dizer ile dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından sabah saatlerinde yaptığı bir paylaşımla kutladı. Paylaşım şu ana kadar 675 binden fazla beğeni aldı.

Yakışıklı oyuncu, eşi Başak Dizer ile çekilmiş aşk dolu pozunu “İyi ki doğdun benim canım! İyi ki sen varsın. Seni seviyorum” mesajıyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Başak Dizer’de eşinin aşk dolu paylaşımına sessiz kalmadı ve “İyi ki sen de varsın özel adam” mesajı ile eşine aşk dolu bir cevap verdi.

Ünlü stilist, ayrıca sosyal medya hesabından doğum günü için duygusal bir yazıda paylaştı; “Hayatımın en farklı, en garip ama gerçekten düşündükçe içinde derin mesajlar bulduğum özel bir doğum günü ve dönem oluyor. İlk kez tüm sevdiklerim, arkadaşlarım, ailem yanımda değil. Ah ilk kez canım babam hayatımda değil. Bu yaşadıklarım asla beni mutsuz etmiyor biraz burukluk belki ama kocaman bir umut bir de coşku var yanında. Yaşama coşkusu. ‘Yaşıyorsak hala umut var demektir.’ Umudunuz, huzurunuz ve gülüşünüz hiçbir şeye yenilmesin. İyi ya da kötü, her nasıl adlandırıyorsanız başınıza gelenleri her şey insanlar için, yaşamak güzel. Sağlıkla” ifadelerini kullandı.