Bir Zamanlar Çukurova’nın Yunanistan uyarlaması reyting rekorları kırıyor!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ Türkiye’nin ardından yayınlandığı ülkelerde de başarısını sürdürüyor. İspanya’dan sonra İtalya’da da zirveye oturan ‘Bir Zamanlar Çukurova’..

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yunanistan uyarlaması reyting rekorları kırıyor!
Son Güncelleme: Whatsapp

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ Türkiye’nin ardından yayınlandığı ülkelerde de başarısını sürdürüyor. İspanya’dan sonra İtalya’da da zirveye oturan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ şimdi de ilk uyarlaması ile ses getiriyor. Sürükleyici hikayesiyle dört sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen atv’nin sevilen dizisi, “Open Beyond” isimli kanalda yayınlanan Yunanca uyarlaması ‘Erotas Fugas’ (Kaçak Aşk) adıyla ülkesinde reyting rekorları kırıyor.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yunanistan uyarlaması ‘Erotas Fugas’ (Kaçak Aşk), kanalın %5 olan ortalama izlenme oranlarını tüm izleyicilerde %14, genç izleyici kitlesinde ise %10’a yükseltti. Yunanistan’da yapımcılığını ARGONAUTS S.A’nın üstlendiği başarılı dizi, izleyenleri kendine hayran bıraktı ve yeni bölümleri hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Uluslararası dağıtımı Inter Medya tarafından yürütülen ve Türk dizi tarihinin unutulmazları arasında gösterilen ‘Bir Zamanlar Çukurova’ bugüne kadar 60 ülkede yayına girdi ve yeni bölgelere girmeye devam ediyor. Her ülkede kısa sürede izleyicilerin favorisi haline gelen dizi reyting listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.