Buçe Buse Kahraman; ‘Afra ve Mert ile çok iyi aramız…’

Star’da ekrana gelen Yalı Çapkını’nın Pelin’i Buçe Buse Kahraman, Tv100’de yayınlanan Magazin Hattı’nın sorularını yanıtladı. Güzel oyuncu;  “Set ortamı çok eğlenceli geçiyor. Böyle olduğu için de o enerji ekrana yansıyor…

Buçe Buse Kahraman; ‘Afra ve Mert ile çok iyi aramız…’
Son Güncelleme: Whatsapp

Star’da ekrana gelen Yalı Çapkını’nın Pelin’i Buçe Buse Kahraman, Tv100’de yayınlanan Magazin Hattı’nın sorularını yanıtladı.

Güzel oyuncu;  “Set ortamı çok eğlenceli geçiyor. Böyle olduğu için de o enerji ekrana yansıyor. Biz de çok mutlu oluyoruz” dedi.
Sosyal medyada kendisine gelen yorumlarla ilgili; “Biz işimizi yapıyoruz. Ben öyle bakıyorum. Bir karakteri canlandırırken iyi yorum da oluyor, kötü yorum da oluyor. İnsanlar sevebiliyor sevmeyebiliyor. Bağ kuruyorlar ya da kurmuyorlar. Ben sadece işimi yapıyorum, ne yazılıyorsa onu oynuyorum. Saygı duyuyorum. Sadece bazı yorumlar çok şahsa hakaret gibi oluyor. Onlar kırıcı oluyor ama biz oyuncuyuz ne yazılıyorsa onu oynuyoruz. Ben olduğum işten çok mutluyum. Özellikle bir yorum okumuyorum, gözümün içine sokulmaya çalışılan şeyler oluyor. Onları görüyorum, bir şey de diyemiyorum. Sonuçta profesyonel bir iş yapıyoruz, her zaman öyleydi. Okulda da öyleydi şimdi de öyle… Bundan sonra da böyle olacak” diye konuştu.
Kahraman son olarak ; “Afra ve Mert ile çok iyi aramız… Böyle olmasa bu yansımaz. Zaten kötü bir şekilde yansır. Aramızda bir sıkıntı yok, hepimiz çok mutluyuz. Bizi birbirimize düşürmeyin. Her şey çok güzel gidiyor, biz işimizi severek yapıyoruz” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.