Son Dakika Haberler

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’dan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’in final iddialarına yanıt geldi!

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’dan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’in final iddialarına yanıt geldi!
Okunma : 71 views Yorum Yap

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrolü paylaşan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, Instagram hesabından ortak canlı yayın açtı. İkili, hayranlarının sorularını yanıtladı!

Doğduğun Ev Kaderindir

Demet Özdemir, canlı yayın sırasında partneri İbrahim Çelikkol’a; ”Sen bizim setimizde çok güzel bir ağabey çok güzel bir oyuncusun. Sen çok çabuk hazırlanıyorsun. Benim gibi değilsin” dedi.  Bu sözlerin üzerine İbrahim Çelikkol’da gülümseten bir yanıt verdi. “Methi’yi de Zeynep’i de çok özledim. Diziden sonra yorumları okuyup birlikte gülüyorduk motive oluyorduk. Bu süreç arkamıza bakmayı öğretti. Dünyanın ne kadar değerli olduğunu hissettirdi. Bir an önce sete dönmek ve senden hızlı giyinmek istiyorum” dedi.

Doğduğun Ev Kaderindir

Son zamanlarda sosyal medyada dolaşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yaptığı iddialarıyla ilgili de ikiliden canlı yayında açıklama geldi. İbrahim Çelikkol, “Dizimiz devam edecek. Sete çıkacağımız günü sabırla bekliyoruz. Biz dizimizi çok seviyoruz. Ben Zeynep’i çok seviyorum. Demet’i de çok seviyorum.” diyerek dizinin final iddialarını yalanladı. Özdemir ise; ”Bir anda kesip gittiğimizi düşünmesin seyircimiz. Canlı yayın amacımız biraz da bunu açıklamaktı” yanıtıyla güzel oyuncu da iddiaları da yalanlamış oldu.