Evrim Alasya; “Senaryo ilk size geldiğinde ne düşündünüz?” sorusunu yanıtladı!

Bloomberg HT’nin sevilen programı ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’, dün akşam izleyicileriyle buluştu. Fatih Altaylı’nın konukları SHOW TV’nin fenomen dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin oyuncuları oldu. ‘Kızılcık Şerbeti’nde ‘Kıvılcım Arslan’ karakterine hayat..

Evrim Alasya; “Senaryo ilk size geldiğinde ne düşündünüz?” sorusunu yanıtladı!
Son Güncelleme: Whatsapp

Bloomberg HT’nin sevilen programı ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’, dün akşam izleyicileriyle buluştu. Fatih Altaylı’nın konukları SHOW TV’nin fenomen dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin oyuncuları oldu.

‘Kızılcık Şerbeti’nde ‘Kıvılcım Arslan’ karakterine hayat veren Evrim Alasya, Fatih Altaylı’nın “Senaryo ilk size geldiğinde ne düşündünüz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Çok zor ve çok riskli ve bıçak sırtı bir hikâye. Bir kere yapımcımız Faruk Turgut bu taşın altına elini sokmuş. Ben 1980 dönemi çocuğuyum, o dönemden bugüne o ötekileştirmeyi çok fazla derinden yaşadık. Altındaki meselemiz aslında bu coğrafyanın ana meseleleri: Ötekileştirme, birbirimizi kabul etmeme ve yüzleşme. Rolü kabul ederken hiç korkmadım. Bu senaryonun derdi benim de derdim. Oynadığım karakter aslında bir taraftaymış gibi duruyor ama o karakterin başkalarıyla karşılaktıktan sonraki evrilmesi beni çok heyecanlandırdı. Nereleriniz katıysa oralarınızı törpüler hayat ve bir yerlere evrilirsiniz. O yüzden bu senaryoda bunların hepsini oyuncu olarak deneyimliyor olmak muhteşem.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.