Hazal Kaya; ‘Bülent Şakrak’tan beni Ali’yle tanıştırmasını istedim’

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’in konuğu oldu. Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’ye eşi Ali Atay’la olan..

Hazal Kaya; ‘Bülent Şakrak’tan beni Ali’yle tanıştırmasını istedim’
Son Güncelleme: Whatsapp

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin, yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’in konuğu oldu.

Hazal Kaya, Ceyda Düvenci’ye eşi Ali Atay’la olan aşk hikayelerini anlattı… Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak’tan bile kendisini Ali Atay’la tanıştırmasını istediğini ilk kez NTV ekranlarından itiraf etti. İşte Hazal Kaya’nın o cümleleri: “Biz Ali’yle bir yerde karşılaştık, ben onu çok beğendim, o beni yazdığı film için çağırdı, aslında ben onu aylardır evrenden talep ediyordum, Evrenden ve ortak arkadaşlarımızdan…  Ortak arkadaşlarımızdan biri de Bülent’tir. Bülent’i öldürüyordum, o da bana çemkiriyo ‘ben çöpçatan mıyım’ diye… Ben de hiç öyle talepkar biri değildim”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.