İdris Nebi Taşkan; ‘Üniformayı her giydiğimde duygularım kabarıyor’

Al Sancak dizisine 2. Bölümde Teğmen Aras Güneri olarak dahil olan İdris Nebi Taşkan, hep bir aksiyon dizisinde yer almak istediğini ve sonunda dileğinin gerçekleştiğini şu sözlerle anlattı: “Hep bir aksiyon..

İdris Nebi Taşkan; ‘Üniformayı her giydiğimde duygularım kabarıyor’
Son Güncelleme: Whatsapp

Al Sancak dizisine 2. Bölümde Teğmen Aras Güneri olarak dahil olan İdris Nebi Taşkan, hep bir aksiyon dizisinde yer almak istediğini ve sonunda dileğinin gerçekleştiğini şu sözlerle anlattı: “Hep bir aksiyon projesinde yer almak istemiştim. Dileğim gerçek oldu. Aras hayatıma girdiği için çok mutluyum. Bir özel kuvvetler mensubu olmanın ne kadar zor ve emek isteyen bir durum olduğunu Aras üzerinden anlattığımız için de onur duyuyorum.” dedi.

Teğmen Aras Güneri karakterine hayat veren Taşkan, “Teğmen Aras Güneri kendi doğrularıyla yaşayan, bir duruşu ve dünya görüşü olan elit bir asker. Eğitimli ve donanımlı. Genç yaşında asker olma arzusuyla ödediği bedeller onu olgunlaştırmış ve güçlendirmiş. Aras, korkusuz ve vahşi savaşan bir savaşçı. Kimse onunla kaşı karşıya gelmek istemez.” dedi.

Taşkan, rolü için özel bir eğitimden geçtiğini şu sözleriyle anlattı: “Tim arkadaşlarımla eğitimde kaynaştık ve bir olmanın ne kadar güçlü bir şey olduğunu fark ettik. Kendimize slogan bile yarattık: ‘Birlikte güçlüyüz’. Silah tutmaktan, silahın mekanik durumuna kadar eğitim gördük. O yüzden çok şanslıyız.

Al Sancak projesinde olduğu için şeref ve gurur duyduğunu belirten Taşkan, “Üniformayı her giydiğimde duygularım kabarıyor. Al Sancak bugüne kadar yapılan, en iyi şekilde askeri sisteme uyan tek proje bence. Ben de böyle bir projede değerli bir subayı canlandırdığım için şanslı ve mutlu hissediyorum.” dedi.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.