Kraliçe’de Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile çok konuşuldu!

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı dizi yayınlanan birinci bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Bir skandal sonrası Deniz ve Ateş’in değişen hayatını anlatan dizi sosyal medyada..

Kraliçe’de Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile çok konuşuldu!
Son Güncelleme: Whatsapp

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı dizi yayınlanan birinci bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Bir skandal sonrası Deniz ve Ateş’in değişen hayatını anlatan dizi sosyal medyada da övgü dolu yorumlar aldı.

Bir skandal sonrası değişen hayatlar…

Deniz ve Ateş’in evliliğinin bir skandal ile büyük darbe almasını anlatan diziye tüm gerçeklerin su yüzüne çıktığı anlar damgasını vurdu. Tüm bunlar olurken Deniz’in aynı anda babasını kaybetmesi ve çiftliğe geri dönmesi hikâyeye dair merakı iyice arttırdı.

Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile çok konuşuldu.

Kraliçe dikkat çeken hikayesinin yanı sıra oyuncuları ile de izleyicinin beğenisini kazandı. Burcu Özberk ve Gökhan Alkan oyunculuk performansları ile adeta göz doldururken, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’da internet ve sosyal medyada övgü dolu yorumlar aldı.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.