Mert Fırat: ‘Benim de akrabalarım göçük altında!’

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık depremlerin ardından oyuncu Mert Fırat’ta, afet bölgesindeki vatandaşlar için harekete geçti. Baba tarafından Hataylı olan ünlü oyuncu, yardım malzemelerinin paketlendiği anları instagram hesabından paylaşıp, şu..

Mert Fırat: ‘Benim de akrabalarım göçük altında!’
Son Güncelleme: Whatsapp

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık depremlerin ardından oyuncu Mert Fırat’ta, afet bölgesindeki vatandaşlar için harekete geçti.

Baba tarafından Hataylı olan ünlü oyuncu, yardım malzemelerinin paketlendiği anları instagram hesabından paylaşıp, şu ifadeleri kullandı;

“Aynı acıları paylaştığımız şu günlerde verdiğiniz destek çok değerli. Maalesef hepimizin yakınları farklı illerde depremden etkilendi. Kimi bulunduğu illerden, kimi afet bölgesinden destek vermeye çalışıyor. Afet haberini aldığımızda yola çıktık. Benim de akrabalarım göçük altında ve bizler de buradaki herkesle birlikte mücadele veriyoruz. Koordinasyon ve operasyon yaparken, yardımın doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlamak hedefindeyiz. Lütfen destek ve gönüllü çalışmalarınızı esirgemeyin. Sizler bizim enerji kaynağımızsınız. Her birinizin derdi bizim de derdimiz. Gücümüz ve kuvvetimiz hiç tükenmesin! Bugün DasDas’ta bizlerle olup, bölgeden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan ihtiyaç listelerini karşılamada ve paketlemede desteği geçen herkese çok teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.