Türkiye - Süper Lig
Beşiktaş
20:00 3 : 0 MS
MS
Alanyaspor
Türkiye - 1. Lig
Göztepe
20:00 3 : 1 MS
MS
Bandırmaspor
Kulüp Hazırlık Maçları
CA River Plate (Uru)
00:15 1 : 2 MS
MS
Cerro Largo FC
Defensor Sporting
03:30 2 : 4 MS
MS
CA Boston River
FK Spartak Moskova
11:00 1 : 0 MS
MS
Botev Plovdiv
FK Crvena Zvezda Belgrade
11:00 3 : 2 MS
MS
Austria Lustenau
Zenit Penza
11:00 4 : 4 MS
MS
FC Znamya Noginsk
MKS Arka Gdynia
13:00 2 : 2 MS
MS
Stomil Olsztyn
Skra Czestochowa
13:00 1 : 3 MS
MS
Odra Opole
Hartberg
14:00 2 : 1 MS
MS
Bravo Ljubljana
Randers FC
14:30 5 : 1 MS
MS
SonderjyskE
Valerenga IF
15:00 4 : 1 MS
MS
Sarpsborg 08
Zaglebie Sosnowiec
15:00 3 : 3 MS
MS
MFK Ruzomberok
Rosenborg BK
15:00 1 : 1 MS
MS
Tromso IL
NK Domzale
15:00 4 : 3 MS
MS
Aluminij Kidricevo
Brondby IF
16:00 2 : 1 MS
MS
IF Elfsborg
Lillestrom SK
16:00 2 : 1 MS
MS
Sandefjord Fotball
IF Brommapojkarna
16:00 2 : 1 MS
MS
IK Sirius
GKS Katowice
16:30
ER
Vendsyssel FF
Dundalk
17:00 1 : 0 MS
MS
Cork City FC
FK Austria Wien
17:00 2 : 1 MS
MS
First Vienna
CSKA Moskova
17:00 2 : 1 MS
MS
FK Partizan Belgrade
Malmo FF
17:00 0 : 1 MS
MS
FC Nordsjælland
NK Koper
17:30 2 : 2 MS
MS
FC Shakhtar Donetsk
IK Start
19:00 5 : 1 MS
MS
Flekkeroy IL
FCM Traiskirchen
19:00 3 : 1 MS
MS
SV Horn
FC Marchfeld Donauauen
19:30 0 : 0 MS
MS
Team für Wien
Norrby IF
20:00 2 : 1 MS
MS
Tvaakers IF
1. Wiener Neustadter SC
20:00 5 : 0 MS
MS
FC Deutschkreutz
Tartu JK Tammeka
20:15 1 : 4 MS
MS
FCI Levadia Tallinn
KSV 1919
20:30 1 : 0 MS
MS
SC Kalsdorf
Sandnes ULF
21:00 1 : 4 MS
MS
Viking FK
Royal Pari FC
23:00
Monagas SC
İspanya - LaLiga
Almeria
23:00 1 : 0 46'
46'
Espanyol Barcelona
Almanya - Bundesliga
RB Leipzig
22:30 2 : 1 80'
80'
Stuttgart
Fransa - Ligue 1
Lorient
23:00 2 : 0 51'
51'
Stade Rennais
İtalya - Serie A
Bologna FC
20:30 2 : 0 MS
MS
Spezia Calcio
US Lecce
22:45 1 : 2 61'
61'
US Salernitana
Belçika - Pro League
KRC Genk
18:15
ER
RFC Seraing
Zulte
18:15
ER
Club Brugge
Standart Liege
22:45 3 : 1 61'
61'
Eupen
İngiltere - Federasyon Kupası
Manchester City FC
23:00 0 : 0 48'
48'
Arsenal FC
Afrika Uluslar Şampiyonası
Cezayir
19:00 1 : 0 MS
MS
Fildişi Sahili
Senegal
22:00 1 : 0 MS
MS
Moritanya
İspanya - LaLiga 2
Racing Santander
23:00 1 : 0 50'
50'
Tenerife
Almanya - 2. Bundesliga
Fortuna Düsseldorf
20:30 3 : 2 MS
MS
Magdeburg
Karlsruher
20:30 0 : 1 MS
MS
Paderborn
Almanya - 3. Lig
SV 07 Elversberg
21:00 3 : 0 MS
MS
Rot Weiss Essen
Fransa - Ulusal
FC Versailles 78
21:30 1 : 1 MS
MS
Le Puy Foot 43 Auvergne
USL Dunkerque
21:30 1 : 1 MS
MS
Bourg Peronnas
Stade Olympique Choletais
21:30 2 : 0 MS
MS
Martigues
LB Chateauroux
21:30 1 : 0 MS
MS
US Avranches
İtalya - Serie B
Cagliari Calcio
22:30 2 : 1 79'
79'
SPAL
Hollanda - Eerste Divisie
Den Bosch
22:00 3 : 3 MS
MS
Maastricht
EVV Eindhoven
22:00 1 : 0 MS
MS
Heracles Almelo
Helmond Sport
22:00 1 : 1 MS
MS
Ajax Amsterdam
NAC Breda
22:00 5 : 1 MS
MS
Jong AZ Alkmaar
PEC Zwolle
22:00 4 : 1 MS
MS
TOP Oss
Roda JC Kerkrade
22:00 1 : 0 MS
MS
Dordrecht
Stormvogels Telstar
22:00 0 : 1 MS
MS
Almere City FC
VVV Venlo
22:00 0 : 0 MS
MS
ADO Den Haag
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
AFC Ajax
21:30
SC Telstar VVNH
ADO Den Haag
21:30 2 : 2 MS
MS
PEC Zwolle Kadınlar
Excelsior Rotterdam
21:30
VV Alkmaar
FC Twente
21:30 7 : 0 MS
MS
SC Heerenveen Kadınlar
Belçika - First Division B
Royal Excelsior Virton
18:00
RSC Anderlecht Futures
Lommel SK
18:00
FCV Dender EH
Lierse Kempenzonen
18:00
RWD Molenbeek 47
Sl16 Football Campus
18:00
KV Waasland-Beveren
KMSK Deinze
22:00 2 : 1 MS
MS
Club NXT
K Beerschot VA
22:00 3 : 2 MS
MS
Jong KRC Genk
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
Sporting du Pays de Charleroi
22:00
RSC Anderlecht Bayanlar
FC Femina White Star Woluwe
22:30
Oud-Heverlee Leuven
Portekiz - Liga Portugal 3
Varzim SC
22:00 0 : 1 MS
MS
AD Sanjoanense
İskoçya - Şampiyona
Cove Rangers FC
22:45 0 : 3 65'
65'
Ayr United FC
ABD - Mls Preseason
Philadelphia Union
19:00 2 : 2 MS
MS
Minnesota United FC
FC Cincinnati
22:00
Austin FC
Los Angeles Galaxy
23:00
Charlotte FC
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Dynamo
21:00 2 : 1 MS
MS
Meuselwitz
Hertha BSC II
21:00 1 : 2 MS
MS
Lokomotiv Leipzig
Almanya - Oberliga Hamburg
Hamburger SV III
22:00
Tura Harksheide
Eimsbutteler TV
22:15
SC Victoria Hamburg 1895
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
FSV Union Fuerstenwalde
21:30 2 : 1 MS
MS
FC Hertha 03 Zehlendorf
FC Mecklenburg Schwerin
21:30 0 : 4 MS
MS
Neuruppin
Almanya - Regionalliga Batı
Alemannia Aachen
21:30 1 : 0 MS
MS
Fortuna Dusseldorf II
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Godoy Cruz AT Res.
15:00 1 : 1 MS
MS
CA Barracas Central Reserve
CA Sarmiento de Junin
15:00 0 : 0 MS
MS
Instituto AC Cordoba Reserve
CA Union Santa Fe Reserve
15:00 2 : 2 MS
MS
Banfield
Independiente Res.
15:00 1 : 2 MS
MS
CA Talleres de Cordoba
Arjantin - Primera C
CSDC Espanol
23:00
Yupanqui
Avustralya - A-Ligi
Newcastle United Jets
11:45 4 : 0 MS
MS
Brisbane Roar FC
BAE - 1. Division
Gulf FC
16:10 1 : 0 MS
MS
City Football Club
Fujairah FC
16:10 2 : 1 MS
MS
Fursan Hispania FC
BAE - Arap Körfez Ligi
Al Ain FC
16:15 5 : 1 MS
MS
Ajman Club
Khor Fakkan Club
16:15 1 : 2 MS
MS
FC Baniyas
Al-Nasr Dubai CSC
19:00 1 : 0 MS
MS
Al Dhafra SCC
Sharjah FC
19:00 0 : 0 MS
MS
Shabab Al Ahli Dubai Club
Bahreyn - Premier Lig
EAST RIFFA
16:30 0 : 1 MS
MS
AL-SHABBAB
AL Hala
18:00 1 : 0 MS
MS
AL Bahrain
Manama Club
19:30 5 : 1 MS
MS
Al-Ahli SC Manama
Bangladeş - Premier Lig
Abahani Limited Dhaka
12:00 2 : 0 MS
MS
Mohammedan SC Dhaka
Azampur FC Uttara
12:00 1 : 1 MS
MS
Chittagong Abahani
Rahmatganj MFS
12:00 0 : 2 MS
MS
Muktijoddha Sangsad KC
Botsvana - Premier League
Eleven Angels
20:00
Township Rollers
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
EC Vitoria BA
01:15 3 : 0 MS
MS
Doce Mel EC BA
Ad Bahia De Feira Ba
03:30 0 : 0 MS
MS
Barcelona Ilheus BA
Brezilya - Capixaba, Serie A
Estrela Do Norte ES
02:00 1 : 0 MS
MS
Nova Venecia ES
Brezilya - Carioca
Botafogo FR RJ
01:30 2 : 0 MS
MS
Madureira EC RJ
Fluminense FC RJ
03:10 1 : 1 MS
MS
Boavista SC RJ
Brezilya - Catarinense
Joinville EC SC
03:00 0 : 1 MS
MS
Brusque FC SC
Criciuma EC SC
03:00 0 : 1 MS
MS
CN Marcilio Dias SC
Brezilya - Copa do Nordeste
Fortaleza EC CE
02:00 1 : 0 MS
MS
CS Sergipe SE
Brezilya - Gaucho
Ypiranga FC RS
01:00 3 : 1 MS
MS
EC Novo Hamburgo
EC Sao Jose RS
01:00 1 : 1 MS
MS
SER Caxias do Sul RS
CE Aimore
02:30 0 : 0 MS
MS
CE Bento Goncalves RS
Brezilya - Maranhense, Serie A
Sampaio Correa FC MA
02:15 2 : 0 MS
MS
Moto Clube MA
Brezilya - Paraense, Serie A
Caete PA
22:00
Tapajos FC PA
Brezilya - Paraibano
SE Queimadense PB
02:30 1 : 1 MS
MS
Botafogo FC PB
Brezilya - Paranaense
Londrina EC PR
02:00 3 : 2 MS
MS
Operario Ferroviario EC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
Mirassol FC SP
01:30 4 : 1 MS
MS
Sao Bernardo FC
Sao Paulo FC SP
03:30 4 : 1 MS
MS
Associacao Portuguesa de Desportos SP
Brezilya - Pernambucano
Maguary PE
00:30 2 : 1 MS
MS
Petrolina PE
Santa Cruz FC PE
02:00 1 : 0 MS
MS
Caruaru City PE
Brezilya - Potiguar
Abc FC RN
02:00 5 : 1 MS
MS
ACD Potiguar RN
Cebelitarık - Ulusal Lig
Lincoln Red Imps
22:45
Glacis United FC
Endonezya - Liga 1
Tira-Persikabo
16:30
Persita Tangerang
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Al-Ahli Bait Hanoun
15:30 0 : 1 MS
MS
Hilal Gaza
Filistin - West Bank League
Shabab Al-Dhahiriya
16:00 1 : 0 MS
MS
Shabab Al Khaleel
Shabab Al Amari
16:00 2 : 2 MS
MS
Taraji Wadi Al-Nes
Hilal Al-Quds
19:00 3 : 1 MS
MS
Mosaset AL Bireh
Finlandiya - Lig Kupası
HJK Helsinki
16:00 3 : 0 MS
MS
IFK Mariehamn
Galler - Cymru Championship South
Goytre Utd.
22:30
Afan Lido
Swansea University
22:30
Ammanford
Taffs Well
22:30
Ynyshir Albions
Trefelin BGC
22:30
Abergavenny Town
Cambrian & Clydach Vale
22:45
Briton Ferry Llansawel
Galler - Cymru Championship, North
Chirk AAA
17:30
Colwyn Bay
Porthmadog
17:30
Ruthin Town
Penrhyncoch
17:30
Holyhead Hotspur
Llanidloes Town
17:30
Holywell Town
Guilsfield FC
17:30
Conwy Borough
Mold Alexandra FC
22:30
Prestatyn Town
Buckley Town
22:30
CEFN Druids AFC
Gana - Premier Lig
Legon Cities FC
18:00 1 : 3 MS
MS
Bechem United
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
Stellenbosch FC
20:30 3 : 2 MS
MS
Cape Town City FC
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Venda Football Academy
16:30 2 : 1 MS
MS
Tshakhuma Tsha Madzivhandila
Platinum City Rovers
16:30 0 : 0 MS
MS
Hungry Lions
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Jamshedpur FC
17:00 1 : 2 MS
MS
Mumbai City FC
Hindistan - I-Ligi
Punjab FC
14:00 2 : 0 MS
MS
Real Kashmir
Hırvatístan - 1st HNL
VSN Varazdin
19:00 1 : 0 MS
MS
NK Slaven Belupo
İngiltere - Premier League 2, Division 2
Middlesbrough FC
16:00 2 : 2 MS
MS
Southampton FC
Norwich City FC
17:00 5 : 2 MS
MS
Leeds United
Nottingham Forest FC
22:00 7 : 2 MS
MS
Derby County
West Bromwich Albion
22:00 0 : 4 MS
MS
Aston Villa FC
İngiltere - Premier Lig 2
Arsenal London FC
22:00 1 : 2 MS
MS
Tottenham Hotspur FC
Chelsea FC
22:00 2 : 3 MS
MS
West Ham United FC
FC Everton
22:00 1 : 1 MS
MS
Fulham FC
Manchester United FC
22:00 2 : 1 MS
MS
Blackburn Rovers
Wolverhampton Wanderers FC
22:00 0 : 1 MS
MS
Liverpool FC
İngiltere - Professional Development League
Sheffield Wednesday Yedekler
15:00 3 : 2 MS
MS
Crewe Alexandra
Ipswich Town
16:00 4 : 2 MS
MS
Colchester United
Birmingham City
16:30 2 : 2 MS
MS
Hull City
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Stourbridge
22:45
ER
Kıngs Langley
İran - Pro Ligi
Aluminium Arak
13:30 3 : 1 MS
MS
Sanat Naft Abadan FC
Zob Ahan Esfahan FC
13:30 1 : 3 MS
MS
Tractor Sport Club
Paykan Fc
13:30 1 : 0 MS
MS
Mes Kerman FC
Gol Gohar Sirjan FC
14:30 2 : 2 MS
MS
Mes Rafsanjan FC
Naft Masjed Soleyman FC
15:30 0 : 0 MS
MS
Havadar SC
Foolad Khuzestan FC
16:45 1 : 0 MS
MS
Persepolis FC
İsrail - Ligat Al, Women
Maccabi Talents Hadera
14:30 0 : 0 MS
MS
Hapoel Petach-Tikva
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Nof Hagalil FC
16:00 0 : 0 MS
MS
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
Ironi Tiberias
16:00 0 : 1 MS
MS
Hapoel Petah Tikva FC
Maccabi Petah Tikva FC
16:00 2 : 1 MS
MS
Hapoel Afula FC
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
16:00 5 : 3 MS
MS
FC Kafr Qasim
Hapoel Kfar Saba FC
16:00 2 : 0 MS
MS
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Acre FC
21:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Maccabi Achi Nazareth FC
21:00
Hapoel Rishon Lezion FC
Agudat Sport Ashdod FC
21:00
Hapoel Umm AL Fahm
İsviçre - Challange Ligi
FC Aarau
16:00
FC Thun
FC Stade Ouchy
16:00
Lausanne-Sport
AC Bellinzona
16:00
Yverdon Sport
Neuchatel Xamax
17:00
FC Schaffhausen
FC Vaduz
22:15 2 : 2 MS
MS
FC Wil 1900
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Apollon Limassol
20:00 2 : 1 MS
MS
Olympiakos Nicosia
Akritas Chlorakas
20:00 0 : 2 MS
MS
Karmiotissa FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
Ethnikos Achnas FC
20:00 1 : 0 MS
MS
AEZ Zakakiou
Kolombiya - Primera A, Apertura
Boyaco Chico FC
00:00 2 : 0 MS
MS
CD Alianza Petrolera
CD Tolima
02:10 2 : 1 MS
MS
America de Cali
Atletico Nacional Medellin
04:20 1 : 0 MS
MS
CD Once Caldas
Kosta Rika - Primera Division, Clausura
AD San Carlos
04:00 2 : 3 MS
MS
Herediano
Kuveyt - Emir Kupası
Al Kuwait SC
16:30 1 : 0 MS
MS
Al-Salmiya SC
Al Nasr SC
20:00 0 : 1 MS
MS
Al-Arabi (Kw)
Lübnan - Premiyer Lig
Al Safa
15:15 1 : 0 MS
MS
Al Akhaa Al Ahli
Salam Zgharta
15:15 0 : 2 MS
MS
Al Tadamon Sour
Al Hikma
15:15 0 : 0 MS
MS
Tripoli AC
Malta - Challange Ligi
Zurrieq
23:00
Melita FC
Meksika - Liga de Expansion Mx, Clausura
Atletico Morelia
04:00 1 : 0 MS
MS
Venados FC
Meksika - Premier Lig, Kapanış
Atlas FC
06:05 2 : 2 MS
MS
Club Santos Laguna
Meksika - U20 Ligi
Puebla
18:00 2 : 1 MS
MS
CF Monterrey
Mısır - Premier Lig
Aswan Fc
15:45 2 : 2 MS
MS
Talaea El Gaish
Ismaily Sc
18:00 3 : 1 MS
MS
El Daklyeh
Al Mokawloon Al Arab
20:00 0 : 0 MS
MS
Al İttihad Al Sakandary
Paraguay - Primera Division, Apertura
Cerro Porteno
22:00
ER
Sportivo Ameliano
Polonya - Ekstraklasa
Miedz Legnica
20:00 0 : 0 MS
MS
RKS Radomiak Radom
FKS Stal Mielec
22:30 0 : 0 74'
74'
KKS Lech Poznan
Romanya - Liga 1
U. Cluj
21:00 0 : 0 MS
MS
Rapid Bucuresti 1923
Ruanda - National League
Police FC Rwanda
16:00 1 : 2 MS
MS
Espoir FC (RWA)
Suudi Arabistan - 1.Lig
Hajer FC Al-Hasa
15:35 1 : 1 MS
MS
AL Arabi (SA)
AL Faisaly FC
15:40 0 : 1 MS
MS
AL Riyadh
AL Khlood
15:45 1 : 2 MS
MS
AL Ain FC
Najran SC
15:55 0 : 2 MS
MS
Ohud Medina
Jeddah Club
18:55 1 : 3 MS
MS
AL Hazem FC
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
AL Tai
18:00 1 : 2 MS
MS
AL Shabab FC (KSA)
Al Wehda
20:30 0 : 2 MS
MS
Al Fateh SC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası
Uruguay
01:00 4 : 1 MS
MS
Bolivya
Venezuela
03:30 1 : 0 MS
MS
Ekvador
Yunanistan - Super League 2
AEK Athens B
16:15 0 : 1 MS
MS
Chania FC
Yunanistan - Super League, Women
Rea
20:00
ER
AS Trianton Ialysos

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.