Tuzak 15.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

Tuzak 15.Bölüm Özeti: Demir (Talat Bulut),  Mete’yi (Yağız Can Konyalı)tutuklanmaması için gizli bir eve gönderir. Umut (Akın Akınözü) Demir’e, Mete’yi yurt dışına kaçırabileceğini söyleyerek nerede olduğunu öğrenir. Demir, hem art..

Tuzak 15.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Son Güncelleme: Whatsapp

Tuzak 15.Bölüm Özeti:

Demir (Talat Bulut),  Mete’yi (Yağız Can Konyalı)tutuklanmaması için gizli bir eve gönderir. Umut (Akın Akınözü) Demir’e, Mete’yi yurt dışına kaçırabileceğini söyleyerek nerede olduğunu öğrenir. Demir, hem art arda yaşadığı durumların etkisiyle, hem de Mete olayının ardından Umut’a hiç olmadığı kadar güvenmeye başlar. Meral, Umut’un Mete’yi polise teslim edeceğini düşünerek yerini öğrenmesinden tedirgin olur. Hemen ardından Meral, Umut’tan Mete’yi kurtarmasını ister ve kurtarmaması halinde de bildiği her şeyi Demir’e anlatmakla tehdit eder.

Umay (Eylül Su Sapan) ve Şeker, haber merkezi ve sosyal medya üzerinden Mete’nin fotoğraflarını paylaştırır. Böylelikle herkes Mete’nin polisten saklanan bir kaçak olduğunu öğrenir. Mahir’de (Emir Benderlioğlu),  bütün olup bitenleri haberlerden görür ve yardım etmek için tekrar eve döner. Mahir’in dönüşü Umut’u daha da güçlendirerek aileyi kenetlendirir. Aynı zamanda da Gülce, Mahir’in gerçek kimliğinin “Umut Yörükoğlu” olduğuna inanmaz ve iz sürmeye devam eder.  Bu sırada da Demir, Güven (Rıza Kocaoğlu) ve Ali’nin (Onur Durmaz) aynı koğuşta kaldığını öğrenir ve Halil aracılığıyla Ali’ye zarar verdirtir.

Ceren (Bensu Soral) açısından süreç daha da zorlaşır. Bir tarafta annesinin Umut’a olan Mete baskısı, diğer taraftandan da babasıyla Mete üzerinden yaşadığı duygusal yüzleşme onu fazlasıyla yıpratır. Bu süreçte Ceren’in kendini tek ait ve huzurlu hissettiği yer Umut’un yanıdır. Umut’ta, Ceren’in güne gebe bırakılmış mutluluğunu ve zedelenmiş huzurunu yeniden diriltmek için çok kıymetli ve manevi bir adım atar.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.