Yüz Yıllık Mucize ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu!

Star’ın yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize izleyici ile ilk kez dün akşam Star ekranlarında buluştu. Dizinin ilk bölümü sosyal medyada da yoğun bir ilgi gördü. Dizi, yayın süresi içinde 16.874..

Yüz Yıllık Mucize ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu!
Son Güncelleme: Whatsapp

Star’ın yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize izleyici ile ilk kez dün akşam Star ekranlarında buluştu. Dizinin ilk bölümü sosyal medyada da yoğun bir ilgi gördü. Dizi, yayın süresi içinde 16.874 ileti ve 4.888 kullanıcı ile 16,82 Somera Reyting alarak günü birinci sırada tamamladı. Ayrıca dizi hakkında paylaşılan 21.440 ileti ile hem Türkiye hem de dünya Twitter trendlerinde birinci sıraya çıktı.

Star’ın yeni dizisi Yüz Yıllık ilk bölümüyle dün akşam izleyicinin karşısına çıktı. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği; Birkan Sokullu ile Ebru Şahin’i buluşturan dizi hakkında yayınlandığı süre boyunca sosyal medyada 21.440 ileti paylaşıldı. Twitter’da 7 saat 40 dakika Türkiye trenlerinde bir numarada kalan dizi; 55 dakika boyunca dünya trenlerinde bir numarada yer aldı. Yüz Yıllık Mucize ayrıca; 16,82 Somera reytingi ile Somera reyting ölçümlemesinde günün birincisi oldu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.